Ako Daniel schudol 15,7kg vďaka 90 dňovej diéte

Skutočný príbeh chudnutia s 90 dňovou diétou

Ahoj Daniel, som rád, že si prijal pozvánku na rozhovor. Prosím, povedz najprv zopár slov o sebe čitateľom.

Ahoj. Takže volám sa Daniel, mám 21 rokov a pochádzam z Partizánskeho. Pracujem ako back-office pracovník a keďže skoro celý život mám kilá navyše, rozhodol som sa, že to zmením.

Prečo si bol nespokojný so svojou postavou, hmotnosťou?

Nespokojný so svojou váhou som bol hlavne kvôli tomu, že mi to spôsobovalo zbytočné problémy. Napríklad pri kúpe oblečenia. Na moju výšku a váhu bolo naozaj umenie kúpiť napríklad vhodné rifle. Tiež som nebol spokojný so svojou kondíciou, tak som sa s tým rozhodol niečo robiť.

Skúšal si pred 90 dňovou diétou iné diéty alebo trénerov?

Pred touto diétou mi len doktorka odporučila, aby som pol roka zdravšie jedol a schudol nejaké kilá, ale nemal som od nej jasné inštrukcie, takže som nevedel ako presne postupovať. Schudol som pár kíl, ale rýchlo som ich nabral naspäť. Osobného trénera som predtým nemal.

Určite počas diéty nastali ťažké chvíle. Ako si ich zvládol? Čo Ťa motivovalo?

Povedal som si, že ak odolám všetkým nezdravým jedlám, tak na konci diéty budem vyzerať, tak ak teraz chcem. Ak je predo mnou nejaké chutné, ale nezdravé jedlo, tak si spomeniem na svoj cieľ, pre ktorý to robím.

Ako sa postavil k Tvojim ťažkým chvíľam autor 90 dňovej diéty - osobný tréner Marián Šaray?

S Mariánom sme mali najprv informačné stretnutie, kde mi všetko vysvetlil a potom som sa stal jeho klientom. Spolupráca je veľmi dobrá. Ak mám nejaké otázky, vždy mi rýchlo odpovie, usmerní. Je vždy k dispozícii a vždy pomôže.

Ako sa cítiš po 90 dňoch dodržiavania diéty?

Je to zmena. Cítim sa dosť ľahší a to ešte nie som na konci diéty. Je veľmi príjemné si opäť obliecť oblečenie, do ktorého som sa už dlho nezmestil. Nemôžem sa na nič sťažovať.

Kedy naposledy pred diétou si mal takú hmotnosť akú máš dnes?

Na druhom stupni základnej školy.

Obávaš sa jo-jo efektu?

Trochu áno, ale tréner mi povedal, že nič takého sa nemusím obávať. Počítam s tým, že aj po diéte si budem dávať pozor na to, čo jem a že to nebudem preháňať tak, ako som to robil pred diétou.

Keby sa vrátime späť v čase a Ty sa môžeš znova rozhodnúť, či do 90 dní diéty vstúpiš. Išiel by si do toho? Neľutuješ teraz svoje rozhodnutie?

Určite by som do toho išiel znova. Neľutujem, že som sa do toho dal. Pomáha mi to, chudnem, takže všetko ide tak, ako má. Ak by sa dalo, tak by som diétu vyskúšal aj oveľa skôr ako teraz.

Zmenilo 90 dní diéty aj inak Tvoj život ako len číslom na váhe? Skús nám opísať svoje pocity, keď si prvýkrát niekto na Tebe všimol, že si schudol.

Neviem, či ma to nejako zmenilo. Ja chudnem hlavne pre seba, takže okolie ma v tomto veľmi nezaujíma. No pár ľudí mi už povedalo, že si všimli, že som schudol. Potešil som sa tomu. Povedal som si, že to za to stojí. Také slová vždy povzbudia.

Odporučil by si ľuďom, ktorí chcú zmeniť svoju hmotnosť a tým aj celý život k lepšiemu tento 90 dňový diétny program?

Určite by som ho odporučil. Diéta je spoľahlivá, prináša výsledky, navyše sa nemusím až tak veľmi obmedzovať. Jedálniček je chutný, takže môžem len a len odporučiť.

28.8.2016

 • Hmotnosť

  98,6kg
 • Rozsah tuku

  30,3%
 • Tučná hmota

  29,8kg
 • Hmotnosť minerálov

  3,4kg

13.11.2016

 • Hmotnosť

  82,9kg
 • Rozsah tuku

  24,1%
 • Tučná hmota

  20kg
 • Hmotnosť minerálov

  3,1kg
 • 1
  Rozhovor a diagnostické váženie s Danielom prebehli 15 dní pred koncom 90 dňovej diéty.
 • 2
  Daniel počas 90 dňovej diéty schudol 15,7 kilogramov
 • 3
  Hodnota množstva tuku v tele klesla o 6,2%
 • 4
  Daniel počas 90 dňovej diéty nevykonával žiadnu fyzickú aktivitu a tak spálil aj menšie množstvo svalovej hmoty. Aj napriek tomu sa cíti oveľa lepšie ako predtým!
 • 5
  Daniel taktiež upravil úroveň kostných minerálov - množstvo kalcia a ostatných minerálov na optimálnu hodnotu.

Gratulujem!

Objednávka

 Po odoslaní objednávky Vám na e-mail pošlem inštrukcie o platbe a následnom doručení jedálnička na mieru na 90 dní.

Súhlasím s tým, že obsah 90-dňovej lehoty mi bude poskytnutý pred uplynutím lehoty na odstúpenie od zmluvy a som si vedomý, že ju preto nebudem môcť vrátiť, no bude mi udelená výhodná garancia vrátenia peňazí po 90 dňoch.*
 • 1

  Odošlite Vašu objednávku

 • 2

  Zaplaťte za 90 dňový program na mieru

 • 3

  Diéta a faktúra prídu na Váš e-mail