Ako Zuzana schudla 12kg vďaka 90 dňovej diéte

Skutočný príbeh chudnutia s 90 dňovou diétou

Ahoj Zuzana, som rád, že si prijala pozvánku na rozhovor. Prosím, povedz najprv zopár slov o sebe čitateľom.

Ahojte. Volám sa Zuzana mám 32 rokov a bola som nespokojná zo svojou postavou pretože po pôrode mi zostali nechcené kilá navyše.

Prečo si bola nespokojná so svojou postavou, hmotnosťou?

Bola som nespokojná so svojou postavou pretože pri mojej výške vážiť 96,5kg? To nieje ani dobré čítať nie to ešte nosiť na sebe...

Skúšala si pred 90 dňovou diétou iné diéty alebo trénerov?

Áno,  skúšala som chodiť do fitness centra na hodiny spinningu, kde schudla z 96,5 kg na 89kg počas obdobia 6 mesiacov, čo nebolo ani dobré ani zlé.*

Stále som sa podvedome udržiavala: ,,Veď nikdy si nebola chudá, tak čo teraz čakáš?" 

Určite počas diéty nastali ťažké chvíle. Ako si ich zvládla? Čo Ťa motivovalo?

Určite nastali tažké chvíle. Boli, sú aj budú. Ale veľkou podporou pri tréningoch je moja kamarátka, s ktorou cvičím, Martinka a samotný tréner Marián Šaray. On mi vždy ukázal, že musím len chcieť, byť trpezlivá a nemôžem sa ľutovať.

Ako sa postavil k Tvojim ťažkým chvíľam autor 90 dňovej diéty - osobný tréner Marián Šaray?

Môj tréner Marián Šaray stál stále pri mne. Vždy v ťažkých chvíľach sme sa stretli alebo zavolali si aby ma znova nakopol a pripomenul mi, že mám svoj cieľ. Za to si ho veľmi vážim a ďakujem... Ďakujem že si.

Ako sa cítiš po 90 dňoch dodržiavania diéty?

Cítim sa úžasne, pretože moje kilá a postava sa krásne menia a som konečne pyšná. Nebyť Mariána, ešte by som sa gúľala po ceste... 🙂

Kedy naposledy pred diétou si mala takú hmotnosť akú máš dnes?

Ani sama si nepamätám, kedy naposledy som tak dobre vyzerala. Možno na konci základnej školy.

Obávaš sa jo-jo efektu?

Neobávam sa jo-jo efektu vôbec. Marian je hlavička a kontroluje si každý detail pri vážení a dokáže vypočítať v jedálničku aj nemožné. Nikdy sa nechcem vrátiť k jedlám ako predtým, pretože tie ma dostali tam kde som bola a tieto jedlá a stravu čo momentálne konzumujem mi chutia. Už to nieje to len o postave ale zdravom štýle života.

Keby sa vrátime späť v čase a Ty sa môžeš znova rozhodnúť, či do 90 dní diéty vstúpiš. Išla by si do toho? Neľutuješ teraz svoje rozhodnutie?

Neľutujem v žiadnom prípade. Každopádne by som šla do toho znova. Bez váhania.

Zmenilo 90 dní diéty aj inak Tvoj život ako len číslom na váhe? Skús nám opísať svoje pocity, keď si prvýkrát po tak dlhom čase obliekla o niekoľko čísel menšie šaty.

Určite áno.Okrem lepšej postavy a hmotnosti mám konečne zdravé sebavedomie. Moje okolie ma zastavuje a chváli. Často ma nespoznávajú. Vravia, že dobre vyzerám, že som omladla aj do tváre. Konečne si môžem obliecť to, po čom túžim. Je to krásny pocit pre mňa ako ženu

Odporučila by si ľuďom, ktorí chcú zmeniť svoju hmotnosť a tým aj celý život k lepšiemu tento 90 dňový diétny program?

Určite odporúčam každému. Pretože sama som si tým prešla a v žiadnom prípade neľutujem. Práve naopak. 90 dňová diéta s Mariánom Šarayom bola a je to najlepšie rozhodnutie v živote, čo sa týka diét a osobného trénera. Posielam veľké ďakujem.

11.7.2016

 • Hmotnosť

  86,9kg
 • Rozsah tuku

  38%
 • Tučná hmota

  31,5kg
 • Hmotnosť minerálov

  2,6kg
Vľavo 11.7.2016 / Vpravo 11.10.2016

11.10.2016

 • Hmotnosť

  74,9kg
 • Rozsah tuku

  20,7%
 • Tučná hmota

  16kg
 • Hmotnosť minerálov

  3,1kg
 • 1
  Zuzana počas 90 dňovej diéty schudla 12 kilogramov
 • 2
  Hodnota množstva tuku v tele klesla o 17,3%
 • 3
  Schudnutá tuková hmota predstavuje až 15,5kg! Počas 90 dňovej diéty sa jej telo adaptovalo na nový režim a nabralo 3,5kg svalovej hmoty.
 • 4
  Zuzane sa taktiež upravila úroveň kostných minerálov - množstvo kalcia a ostatných minerálov. Štruktúra kostí sa nemení v krátkom časovom úseku a preto je dôležité dlhodobo rozvíjať a udržovať zdravé kosti vyváženou stravou.

Gratulujem!

Objednávka

 Po odoslaní objednávky Vám na e-mail pošlem inštrukcie o platbe a následnom doručení jedálnička na mieru na 90 dní.

Súhlasím s tým, že obsah 90-dňovej lehoty mi bude poskytnutý pred uplynutím lehoty na odstúpenie od zmluvy a som si vedomý, že ju preto nebudem môcť vrátiť, no bude mi udelená výhodná garancia vrátenia peňazí po 90 dňoch.*
 • 1

  Odošlite Vašu objednávku

 • 2

  Zaplaťte za 90 dňový program na mieru

 • 3

  Diéta a faktúra prídu na Váš e-mail